Lidé: Jaroslav Mašek obchodním ředitelem Datasysu

Obchodním ředitelem společnosti Datasys, poskytovatele služeb a řešení v oblasti informačních technologií, se stal Jaroslav Mašek.

Lidé: Jaroslav Mašek obchodním ředitelem DatasysuJaroslav Mašek, obchodní ředitelem DatasysuJaroslav Mašek bude ve své nové pozici zodpovídat za řízení, rozvoj a koordinaci veškerých obchodních aktivit společnosti Datasys na domácím i zahraničním trhu.

Přináší si zkušenosti z oblasti IT a bankovnictví. Na ředitelských pozicích působí již více než 20 let. Před příchodem do Datasusu spolupracoval se společností B.M.B. First, kde zastával pozici poradce v oblasti projektů.

Dříve působil například jako country manager ve společnosti Asseco Central Europe, jako generální ředitel zodpovídal za společnost EMM zaměřenou na bezpečnost informačních technologií a ve SporDat, dceřiné společnosti Erste Bank, byl ředitelem projektové a vývojové divize.

Datasys patří mezi největší české IT firmy. Mým cílem je pomoci dalšímu růstu a rozvoji firmy. Budu se soustředit především na budování pevných a dlouhodobých partnerství s novými i stávajícími klienty, protože pevně věřím, že právě ty jsou klíčem k úspěchu každého podniku,“ uvedl v oznámení pro média Jaroslav Mašek, obchodní ředitel společnosti Datasys.

Jaroslav Mašek je absolventem Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické v Bratislavě.

Zdroj: Datasys
Úvodní foto: Datasys

Komentáře