Lidé: Jakub Hejný manažerem obchodního rozvoje v Avnetu

Avnet, distributor s přidanou hodnotou, jmenoval Jakuba Hejného na pozici manažera pro obchodní rozvoj divize EMC. Odkud si nese zkušenosti a o jaké partnery usiluje?Lidé: Jakub Hejný manažerem obchodního rozvoje v AvnetuJakub Hejný (34 let) se na pozici manažera pro obchodní rozvoj v divizi EMC společnosti Avnet bude soustředit především na získávání nových a udržování stávajících partnerů.

Deset let působil ve společnosti AutoCont na pozicích vedoucího pobočky a solution sales manažera. Následně pracoval tři roky jako solution sales manažer ve společnosti Bull, která se zaměřuje na prodej podnikových řešení především do bankovního sektoru. Zároveň se specializoval na prodej řešení EMC.

Pro ChannelWorld Jakub Hejný uvedl, že bude usilovat především o partnery z řad systémových integrátorů, ale přínosem budou i všichni ostatní reselleři produktů EMC.

Poskytujeme přidanou hodnotu v mnoha oblastech - od pomoci s navržením a konfigurací řešení přímo pro zákazníky našich partnerů, přes pomoc se školením a zvyšování kvalifikace zaměstnanců, až po podporu přímo u zákazníků našich partnerů,“ doplnil Jakub Hejný.

Jakub Hejný se od mládí s oblibou věnuje sportu, a to především japonským bojovým uměním kendo a karate. Je ženatý a má dvě dcery.

Zdroj: Avnet, ChannelWorldKomentáře