Lidé: Ida Veit v MarCom manažerkou v Tech Data

Tech Data Distribution oznámila personální změnu v týmu marketingové komunikace. Na pozici MarCom manažerky nastoupila Ida Veit. Odkud ji můžete znát?Ida Veit, MarCom manažerka v Tech Data Distribution.Po odchodu Evy Cílkové na mateřskou dovolenou a zhruba ročním působení Martina Koubíka, přichází do společnosti Tech Data na pozici manažerky marketingu a komunikace Ida Veit. Ve funkci bude zodpovídat zejména za přípravu a realizaci marketingových aktivit.

Podařilo se nám získat do našeho týmu člověka, který má řadu let zkušenosti v oboru IT, strategické myšlení, velkou motivaci do práce a zodpovědný přístup k plnění svých úkolů,“ představil novou manažerku v tiskovém oznámení generální ředitel společnosti Tech Data Distribution Tomáš Cígler.

Ida Veit působila před příchodem do Tech Data ve společnosti 100Mega Distribution, kde měla rovněž na starosti marketing. Současně byla členem středního managementu, kde zodpovídala za rozvoj vlastních značek distributora a vedení marketingového týmu.

Chtěla bych využít svých předchozích zkušeností ve společnosti, která má silné jméno na trhu, kvalitní zázemí a tým specialistů. Mým osobním cílem je vytvářet ve společnosti marketing na vysoké úrovni a poskytovat marketingovou podporu celému týmu Tech Data,“ nastínila své plány ve zprávě novinářům Ida Veit.

Tech Data tak pokračuje v sérii personálních změn zahájených výměnou generálního ředitele Martina Tolara za Tomáše Cíglera. Nový ředitel přišel z pozice ředitele divize Azlan, kterou nově vede Jaroslav Salva. Samotný Azlan pak nedávno posílil Karel Šťastný, původně manažer ve společnosti Alef Distribution.

Zdroj: Tech Data Distribution, ChannelWorldKomentáře