Lidé: Holger Grewe finančním viceprezidentem Vodafonu

Českou pobočku Vodafonu řídí od 1. 9. 2011 po finanční stránce Holger Grewe. Na pozici vystřídal dosavadní viceprezidentku Patriciu Haws.Holger Grewe, finanční ředitel společnosti VodafoneHolger Grewe pochází z Německa a po studiích na Universität des Saarlandes působil více jak 14 let ve společnosti Vodafone mimo jiné na pozicích ředitele návrhů a implementace a ředitele controllingu.

Podle prohlášení operátora má obrovské zkušenosti s financemi a jejich managementem. Díky tomu, že pracoval v Německu, Jižní Africe a Holandsku, má také velmi cenné mezinárodní zkušenosti.

Holger Grewe studoval také na University of the Witwatersrand v Johannesburgu a na zmíněné německé Universität des Saarlandes.

Na pozici vystřídal dosavadní viceprezidentku Patriciu Haws, která v této roli působila přes tři roky. Patricia Haws ve Vodafonu i nadále zůstává a bude se věnovat řízení strategických finančních projektů.

Velmi děkuji Pat za její přínos v roli finanční viceprezidentky, kterou zastávala v posledních třech letech. I nadále budeme potřebovat její rozsáhlé znalosti a expertízu, uvedla v tiskovém oznámení Muriel Anton, generální ředitelka Vodafonu a dodává: S potěšením zde vítám Holgera Grewe, který má rozsáhlé zkušenosti s finančním managementem z mnoha poboček Vodafonu po celém světě.

Zdroj: Vodafone, ChannelWorldKomentáře