Lidé: DNS posiluje svůj tým

Společnost DNS, distributor s přidanou hodnotou, oznámila nástup Lucie Cerhové na pozici marketingové specialistky, Jiřího Matoucha na pozici team leadera HP Networking a Vladimíra Dáni na místo produktového manažera. Odkud přicházejí?Lucie Cerhová, marketing specialist, IBM ve společnosti DNSLucie Cerhová, bude na pozici marketing specialist, IBM odpovědní za marketingovou podporu divize IBM. Spolupracovat bude také na marketingových projektech pro celou DNS. Dříve působila na marketingových pozicích ve společnostech 2N Telekomunikace a AGPD. Lucie Cerhová vystudovala ČZU v Praze.

Jiří Matouch posílil v DNS tým divize HP. Od 1. 5. 2011 nastoupil na místo team leadera HP Networking.Jiří Matouch, team leader HP Networking ve společnosti DNS Jiří Matouch má zkušenosti z oblasti sítí HP ze svého dlouholetého působení ve společnosti Hewlett-Packard ČR na pozici manažera divize HP Networking.

Na pozici produktového managera v divizi infrastruktury nastoupil Vladimír Dáňa. Jeho hlavní zodpovědností bude prodej portfolia v oblasti bezpečnosti, především technologií CheckPoint, SafeNet a  Imperva. V minulosti Vladimír Dáňa pracoval ve společnostech Alcatel, System 602, NextiraOne Czech a ICZ. Má zkušenosti jak s partnerským prodejem, tak s prodejem koncovým zákazníkům.

Zdroj: DNSKomentáře