Lidé: Dana Malkusová hlavní manažerkou Effectix.com pro VIP zákazníky

Hlavní manažerkou nové sekce firmy Effectix.com pro VIP zákazníky byla jmenována Dana Malkusová přicházející z Centrum Holdings. Co bude mít ona osobně a jí svěřená sekce firmy za úkoly a cíle?

Lidé: Dana Malkusová hlavní manažerkou Effectix.com pro VIP zákazníkyLidé: Dana Malkusová  hlavní manažerkou Effectix.com pro VIP zákazníkyDana Malkusová se stává hlavní manažerkou pro VIP klienty společnosti Effectix.com, která se zaměřuje na výkonností on-line marketing.

Sekce pro významnou klientelu byla zřízena na jaře 2012. Devětatřicetiletá Malkusová se funkce ujala s účinností od 1. května 2012, ale společnost Effectix.com oznámila její jmenování teprve nyní.

Novou sekci významných klientů zavedl Effectix.com proto, aby mohl poskytovat ve větším měřítku své služby výkonnostního marketingu (SEO, SEM) také společnostem většího rozsahu, nadnárodním korporacím, společnostem s významným obratem v České republice a dalších zemích Evropské unie.

Dana Malkusová bude mít ve funkci hlavní manažerky pro VIP zákazníky na starost rozvoj spolupráce v oblasti marketingové a obchodní strategie se stávajícími velkými klienty. Dále pak navazování spolupráce s klienty novými.

Dosud působila 12 let v různých manažerských pozicích v oblasti mediálního plánování na internetu. Do společnosti Effectix.com přichází ze společnosti Centrum Holdings, která mj. provozuje portál Centrum.cz. Působila zde jako account director.

Dana Malkusová je ekonomkou obchodního provozu se středoškolským vzděláním. Mezi její koníčky patří golf a cestování, zejména si oblíbila egyptské památky. Nepohrdne kvalitním bílým vínem. Má tři malé děti.

Její příchod potvrzuje, že Effectix.com hojně využívá služeb lidí, kteří se v minulosti podíleli na spouštění a rozvoji portálu Centrum.cz. Ti jsou i mezi vlastníky firmy. Jedním z nich je Ondřej Tomek, bývalý spolumajitel portálu Centrum.cz.

Zdroj: Effectix.com
Úvodní foto: Effectix.com

Komentáře