Lidé: Alena Sochorová a Martin Fiala ve vedení Accenture

Společnost Accenture jmenovala Alenu Sochorovou a Martina Fialu do funkcí senior executive. Dlouholetí zaměstnanci Accenture rozšiřují tým nejvyššího managementu českého zastoupení společnosti.Alena Sochorová, senior executive ve společnosti AccentureAlena Sochorová pracuje v Accenture od roku 1996, specializuje se na projekty v oblasti telekomunikací a řízení vztahů se zákazníky. Ve funkci senior executive bude odpovědná za služby management consultingu pro klienty z oboru telekomunikací v regionu střední Evropy.

Alena Sochorová absolvovala Filozofickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně a University of Pittsburgh v USA. Hovoří plynně anglicky, volný čas věnuje rodině, cestování nebo zahradě.

Martin Fiala (1974) začal svoji kariéru u Accenture v roce 1998 jako IT architekt a projektový manažer. Nyní je v nové pozici senior executive odpovědný za řízení projektů a poskytování služeb klientům z oblasti bankovnictví a pojišťovnictví v regionu střední Evropy.

Martin Fiala, senior executive ve společnosti AccentureMartin Fiala vystudoval systémové inženýrství a informatiku na Ekonomické fakultě VŠB-TU v Ostravě. Mezi jeho koníčky patří sport, sci-fi a fantasy literatura a cestování, hovoří anglicky a věnuje se studiu čínštiny.

Vítám nové členy nejvyššího managementu Accenture v České republice a přeji jim mnoho úspěchu, komentoval jmenování nových manažerů v tiskovém oznámení Maurizio Barini, generální ředitel českého zastoupení Accenture. „Alena Sochorová i Martin Fiala mají za sebou realizaci mnoha úspěšných projektů pro naše nejvýznamnější zákazníky, během kterých prokázali svoje odborné znalosti i značnou míru zkušeností. Věřím, že se jim bude stejně dařit i nadále.

Zdroj: AccentureKomentáře