Lama Plus vás zve na Bowlingshow

Distributor Lama Plus, specialista na spotřební materiál a IT příslušenství, zve své partnery i další zájemce z řad resellerů na pravidelnou roadshow po městech České a Slovenské republiky, kterou i letos oživí bowlingový turnaj. V březnu proběhla první část roadshow v Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Olomouci a Trenčíně. Do kterých měst dále zavítá?Lama Plus si s partnery ve čtyřech městech zahraje Bowling.Litvínov a Velichovky v České republice a Košice a Liptovský Mikuláš na Slovensku navštíví během dubna zástupci firmy Lama Plus se svými partnery z řad výrobců. Společně představí produktové a obchodní novinky pro rok 2010.

Formou přednášek se budete moci seznámit nejen s novinkami firem jako Brother, Canon, Epson, nebo HP, ale také s obchodní podporou distributora a produkty jeho vlastní značky Logo. Součástí programu je také večeře a samozřejmě zábavný program, který se i letos nese v duchu bowlingového turnaje o hodnotné ceny.

Sérii putovních akcí uzavře partnerské setkání s klíčovými zákazníky, které proběhne v květnu v Praze.

Přihlásit se můžete prostřednictvím stránek www.lama.cz. Pokud ještě nejste autorizovaným partnerem distributora, nejprve se na stránkách registrujte.

Podrobnosti o jednotlivých akcích najdete v našem přehledu partnerských akcí a seminářů:

13. 4. Litvínov
14. 4. Velichovky
20. 4. Košice
21. 4. Liptovský Mikuláš

19. 5. partnerské setkání PrahaKomentáře