Konkurence: Vydis akvíroval firmy Cesa a Šindy

Společnost Vydis, český dodavatel ICT řešení, dokončil akvizici společností Cesa a Šindy, čímž rozšířil rozsah služeb, které nově formované uskupení nabízí.Konkurence: Vydis akvíroval firmy Cesa a ŠindySpolečnost Vydis získala stoprocentní podíl ve firmách Cesa a Šindy odkupem od jejich zakladatelů a dosavadních majitelů. Akvizice firmy Cesa znamená pro Vydis především doplnění portfolia o oblast instalace a servisu ICT infrastruktury, měření a regulace a integrace HW/SW služeb.

Nákupem Šindy pak Vydis zaměřující se dosud hlavně na investiční výstavbu v telekomunikacích prohloubí svou nabídku především v oblasti výstavby a servisu metalických sítí a outsourcingu souvisejících služeb.

Všechny tři společnosti zaměstnávají v současnosti kolem 330 lidí a jejich roční obrat se pohybuje okolo půl miliardy korun, uvádí Vydis.

Akvizice společností Cesa a Šindy navazují na kapitálový vstup společnosti Genesis Capital do Vydisu, který se uskutečnil před necelými dvěma lety a otevřel naší společnosti cestu k vytvoření moderního, dynamického, efektivního a profesionálně řízeného uskupení,“ uvedl v tiskovém oznámení Petr Kysučan, CEO a předseda představenstva společnosti Vydis.

Genesis Capital se stal majoritním vlastníkem Vydisu v roce 2010 prostřednictvím fondu rozvojového kapitálu GPEF II.

Zdroj: Vydis
Komentáře