Konkurence: T-Systems získala nové prostory pro hosting a housing

T-Systems Czech Republic, systémový integrátor a dodavatel služeb, oznámil rozšíření do nových technologických prostor. Na pražském Chodově získala firma místo v moderním datovém centru. K čemu ho chce využít?Podle společnosti T-Systems nové prostory datového centra splňují nejvyšší kvalitativní nároky na zabezpečení infrastruktury a jsou navrženy a vybudovány v souladu s Tier 4.Prostory o ploše 300 m2 bude T-Systems využívat pro poskytování housingových a hostingových služeb svým zákazníkům. Podle společnosti prostory splňují nejvyšší kvalitativní nároky na zabezpečení infrastruktury a jsou navrženy a vybudovány v souladu s Tier 4 (dle The Uptime Institute).

Moderní technologie, infrastruktura a vybavení datového centra nám umožní poskytovat široký rozsah služeb na nejvyšší kvalitativní úrovni od základního housingu zákaznické infrastruktury až po nabídku profesionálních ICT řešení založených na cloud computingu a virtuálních desktopech,“ uvedl v tiskovém oznámení Michal Hátle, generální ředitel a předseda představenstva společnosti T-Systems Czech Republic.

Technologie použité v novém datovém centru společnosti T-Systems umožňují provádět revize a údržbu infrastruktury za plného provozu, bez nutnosti odstávky nebo narušení provozovaných informačních systémů.

Nové prostory datového centra budou pro zákazníky T-Systems k dispozici od července 2010

Zdroj: T-SystemsKomentáře