Konkurence: S&T CZ implementačním partnerem EMC

S&T CZ získala certifikaci EMC Velocity2 Authorized Services Network Implement Partners. Systémový integrátor tak nyní může u zákazníků samostatně implementovat datová úložiště střední třídy od společnosti EMC, takzvané mid-range storage produkty. Jaké služby S&T CZ nabídne?CLARiiON - rodina síťových storage produktů od EMC„O kvalitní storage produkty a služby EMC je mezi našimi zákazníky dlouhodobě velký zájem," uvedl v tiskovém oznámení o zisku certifikace Miroslav Bečka, ředitel divize Infrastructure Solutions společnosti S&T CZ. „Bylo tedy logickým krokem posunout náš vztah se společností EMC na další úroveň. Jako člen programu ASN budeme nyní našim zákazníkům schopni nabídnout kompletní předprodejní i poprodejní podporu. Prostřednictvím našeho týmu zkušených specialistů jsme připraveni poskytnout veškeré konzultace, návrhy řešení, instalace, zaškolení, servisní služby a podobně," upřesnil dále Miroslav Bečka.

EMC Velocity2 Authorized Services Network (ASN) je vybranou komunitou certifikovaných partnerů, kteří svými službami doplňují a rozšiřují nabídku služeb EMC. Členové tohoto programu musí splňovat přísné nároky na úroveň služeb a péče o zákazníky. Implementační partneři jsou vyškoleni a autorizováni k poskytování komplexních, vysoce kvalitních instalací a implementačních služeb. Tito partneři disponují schopnostmi i nástroji k poskytování specifických technologií EMC, řešení a profesionálních služeb.

Podívejte se také na kompletní popis programu EMC Velocity2. Na stránkách můžete rovněž požádat o zařazení mezi autorizované partnery.Komentáře