Konkurence: Omnicom a myCON fúzují

Dva hráči na slovenském trhu řízení IT služeb (ITSM) – společnosti Omnicom a myCON oznámily své sloučení. Nástupnickou firmou se stane OmniCom. Jaké jsou důvody fúze?

Konkurence: Omnicom a myCON fúzujíKonkurence: Omnicom a myCON fúzujíFirmy Omnicom a myCOM oznámily, že se spojují z důvodu zlepšení služeb pro své zákazníky, posílení svého postavení na trhu a unifikace produktových řad.

Cílem fúze je udržet a nadále rozvíjet postavení jedničky v poskytování akreditovaných ITIL kurzů na slovenském trhu a posílit pozici v oblasti konzultačních služeb zaměřených na řízení IT služeb (ITSM) a řízení podnikových procesů (BPM), uvedl OmniCom.

Omnicom se na oblast řízení IT služeb (ITSM) specializuje od roku 2005. Prostřednictvím odborných konzultací a mezinárodně akreditovaných školení pomáhá svým zákazníkům zefektivnit jejich IT služby. Společnost provozuje také online portály obsahující odborný popis knihovny ITIL – www.itsm.sk a www.itsm.cz.

myCON pomáhá organizacím zlepšit řízení a poskytování IT nebo obchodních služeb použitím osvědčených postupů, rámců, procesů a technologií pro management služeb.

Mezi klienty obou firem patří T-Systems Slovensko, Eset, Národná banka Slovenska, Tatrabanka, MFSR, Accenture, Orange, Slovak Telekom, Volkswagen Slovakia a další.

Zdroj: Omnicom

Úvodní foto: Omnicom, myCON

Komentáře