Konkurence: Okay otevřela prodejnu v Hranicích na Moravě. Má jich už 86

Firma Okay elektrospotřebiče, největší maloobchodní řetězec s domácími spotřebiči a elektronikou v České republice, otevřela včera v Hranicích na Moravě v pořadí svou již 86. prodejnu v České republice.Nová prodejna Okay v Hranicích na Moravě.Prodejna v Hranicích na Moravě disponuje plochou 1200 m2. Maloobchodní síť v ní nabídne širokou paletu domácích spotřebičů a elektroniky. Motoristům poslouží i rozlehlé parkoviště u prodejny.

Jsme rádi, že expanze naší společnosti pokračuje a že můžeme nabídnout naše zboží zákazníkům v dalším městě České republiky. Nová prodejna v Hranicích na Moravě je umístěna v blízkosti Kauflandu. Věříme, že si u nás každý zákazník vybere,“ uvedl v tiskovém oznámení Pavel Vnenčák, vedoucí prodejny.

Zákazníci budou mít možnost nakoupit například Full HD LCD televizor LG 32LH3000 s úhlopříčkou 82 cm a za 8999 Kč, digitální fotoaparát Nikon CPL20RED s rozlišením 10 Mpix za 999 Kč nebo kombinovanou chladničku Electrolux ERB36033W 185 cm s energetickou třídou A+ za 8999 Kč, uvedla Okay ve zprávě médiím.

Okay působí na trhu již od roku 1994. Po rozvoji sítě prodejen elektrospotřebičů v České republice expandovala i na Slovensko, do Polska a Rakouska. Dnes tvoří prodejní síť téměř 140 prodejen ve všech čtyřech zemích.Komentáře