Konkurence: Ocenění Cisco Partner of The Year 2012 náleží Telefónice

Telefónica oznámila, že získala ocenění partner roku 2012 společnosti Cisco za služby Managed Hosting.

Konkurence: Ocenění Cisco Partner of The Year 2012 náleží TelefóniceOcenění Cisco Partner of The Year 2012 náleží TelefóniceTelefónica Czech Republic získala v říjnu 2012 ocenění pro nejlepší partnery společnosti Cisco - Partner of the Year 2012 for Managed Services.

Letos jsme podstatně rozšířili nabídku služeb založených na Managed Hostingu a u zákazníků s cloudovými službami i virtuálními servery a desktopy slavíme velký úspěch. Na českém trhu jsme v oblasti cloudových služeb jedním z největších dodavatelů,“ uvádí v oznámení Vít Šubert, ředitel pro informační a komunikační technologie (ICT) společnosti Telefónica Czech Republic.

Cisco celosvětově spolupracuje s téměř 300 tisíci partnerů, získané ocenění usnadňuje klientům rozhodování při výběru dodavatele. Už během léta Telefónica od firmy Cisco získala jiné ocenění - certifikát Cisco Gold Certified Partner.

Nejvyšší certifikace Cisco potvrzuje, že její držitel disponuje znalostmi a zkušenostmi v klíčových oblastech rozvoje sítí a možností jejich využití. Jde o tzv. sítě bez hranic (Borderless Networks), spolupráce a virtualizace datových center.

Partneři mohou navíc využívat vyšší úroveň podpory ze strany firmy Cisco, speciální školení a nástroje a marketingovou a prodejní podporu.

Zdroj: Teléfonica Czech Republic
Úvodní foto: Telefónica

Komentáře