Konkurence: NextiraOne má nový web

Firma NextiraOne, dodavatel komunikačních technologií, oznámila spuštění nového webu. Slouží sedmnácti zemím a jedna z deseti jazykových verzí je v češtině. Proč se mezinárodní dodavatel rozhodl pro novou podobu prezentace?NextiraOne má nový web.Nový web na adrese www.nextiraone.eu je členěn podle průmyslových odvětví, řešení, služeb, partnerů a událostí.

Podle vyjádření společnosti je důležitým prvkem webu část Výzvy, která se soustředí na oblasti jako je snižování provozních nákladů, zvyšování efektivity podnikání, správa sítí s prvky různých výrobců a zelené IT. Na webu se mají také daleko více objevovat videa, případové studie a zákaznické reference.

Po celé Evropě se nyní návštěvníci setkají s jednotným moderním vzhledem stránek, které jsou přehlednější a více zaměřené na priority zákazníků,“ uvedla NextiraOne v tiskovém oznámení.

Novým vzhledem webu chce NextiraOne efektivněji oslovit zákazníky, partnery, média a další návštěvníky, kteří mají o společnost a její služby zájem. Stránky NextiraOne Czech v češtině najdete na adrese www.nextiraone.eu/cz.

Zdroj: NextiraOneKomentáře