Konkurence: NextiraOne Czech má ISO 10006

NextiraOne Czech, poskytovatel komunikačních služeb, prošla odborným auditem projektového managementu dle normy ISO 10006. Tento audit doplňuje řadu certifikátů, které se společnosti podařilo získat již dříve.Společnost NextiraOne Czech, poskytovatel komunikačních služeb, prošla odborným auditem projektového managementu dle normy ISO 10006.Mezinárodní norma ISO 10006, neboli Management jakosti – Směrnice jakosti v managementu projektu, poskytuje návody pro prvky systému jakosti a zaměřuje se především na procesy při řízení projektu, zvyšování jejich kvality a nabádá ke komplexnímu pohledu na řízení projektu. Externí audit ve společnosti NextiraOne ověřoval, jak moc se daná norma shoduje s procesy zavedenými ve společnosti a firma v tiskové zprávě oznámila, že v auditu uspěla.

„Podstoupený audit je dalším pozitivním sdělením směrem ke klientům – dokážeme splnit jejich požadavky i potřeby projektu podle transparentních, předem definovaných, mezinárodně upravených pravidel,“ řekl Martin Švambera, Service & Delivery Director společnosti NextiraOne Czech.

Normu lze uplatit jak u projektů krátkodobých, dlouhodobých, malých i rozsáhlých a společnost by tak měla být schopna dodat zákazníkovy plně vyhovující řešení za pomocí zmíněných normovaných a transparentních procesů.Komentáře