Konkurence: NextiraOne certifikována pro Cisco Master Managed Services

NextiraOne může s certifikací nejvyšší úrovně odborně vyvíjet a poskytovat spravované služby Cisco.Konkurence: NextiraOne certifikována pro Cisco Master Managed ServicesSpolečnost NextiraOne, dodavatel komunikačních služeb, získala certifikaci Cisco Master Managed Services Partner. Ta by měla garantovat dodržování procesů, postupů a nástrojů nutných k poskytování vysoce kvalitních spravovaných služeb.

„Nyní jsme držiteli certifikace Cisco Gold Certified Partner v jedenácti zemích a rovněž i držiteli certifikace Cisco Multinational Business Partner. NextiraOne má více než 770 certifikovaných odborníků s širokou řadou specializací na pokročilé technologie, včetně ATP certifikací pro oblasti technologií datových center a jednotné komunikace,“ uvedl v tiskovém oznámení Denis Béraud, ředitel divize Group Service společnosti NextiraOne.

Pro získání této certifikace musel partner prokázat, že poskytuje vyspělá komunikační řešení a vyhovuje požadavkům na hloubku požadovaných odborných dovedností. Rovněž musel projít auditem nezávislého auditora.

Součástí požadavků bylo také nabídnout alespoň dvě spravované služby, využívající zdroje a postupy nutné k zavedení a správě řešení společnosti Cisco, včetně poskytování odpovídající podpory.

V rámci systému spravovaných služeb získala NextiraOne rovněž další 2 specializace Cisco Powered, konkrétně Cisco Powered Managed Security a Cisco Powered Managed Unified Communications.

Podle webu Cisca tuto certifikaci v České republice získalo 10 partnerů, na Slovensku ji mají tři firmy.

Zdroj: NextiraOne, ChannelWorldKomentáře