Konkurence: Microsoft vyhlásil Tempest slovenským partnerem roku

Microsoft vyhlásil společnost Tempest slovenským partnerem roku. Získala i lokální ocenění Your Business Your Fame 2012. Jakým projektem zaujala? A kdo se stal českým partnerem roku?Konkurence: Microsoft vyhlásil TEMPEST slovenským partnerem rokuSpolečnost Microsoft na nedávném kanadském mezinárodním setkání se svými partnery kromě předvádění novinek oceňovala i nejlepší členy své partnerské sítě z různých koutů světa.

Ocenění Microsoft Country Partner of the Year 2012 pro Slovensko si z Toronta odvezla společnost Tempest. Zároveň se stala vítězem lokální soutěže Your Business Your Fame 2012.

Soutěž Your Business Your Fame 2012 hledala nejlepší a nejinovativnější řešení vybudovaná na platformě Windows Azure. Společnost Tempest uspěla s e-learningovým projektem Hra Milión realizovaným pro Nadáciu Slovenskej sporiteľne. Jedná se o vzdělávací hru, která simuluje podnikatelské prostředí, vysvětluje základní principy investování a má přispět k vyšší finanční gramotnosti. Za první dva týdny vzdělávací hru využilo 10 000 uživatelů.

Microsoft oceňuje partnery, kteří přinášejí kvalitní inovativní řešení a využívají nejmodernější nástroje, které jsou na trhu k dispozici. Těší nás, že společnost TEMPEST prokázala tyto schopnosti, získala ocenění Microsoft Industry Awards a že nadále zvyšuje svoje zaměření na platformu Microsoft,“ uvedl ve zprávě pro média Ondřej Novodvorský, ředitel partnerské divize slovenské pobočky společnosti Microsoft.

Dvě prestižní ocenění od Microsoftu jsou potvrzením, že umíme navrhnout a poskytnout aplikace s měřitelným přínosem pro zákazníka. Náš vývojový tím spolu s Nadáciou Slovenskej sporiteľne vybudoval řešení, které je přizpůsobené měnícím se podmínkám a přináší zákazníkovi konkrétní výsledky,“ okomentoval v tiskové zprávě úspěch firmy Jozef Šipoš, technický ředitel a člen představenstva společnosti Tempest.

Českým partnerem roku společnosti Microsoft je Daquas

V kanadském Torontu společnost Microsoft vyhlásila také svého nejlepšího partnera pro rok 2012 z České republiky. Stala se jím firma Daquas se širokým polem působnosti. Věnuje se například cloudovým technologiím a službám z dílny Microsoftu jako je Office 365, CRM Online nebo Windows Intune. Zabývá se i problematikou licencování softwaru a souvisejícím poradenstvím.

Zdroj: Tempest, MicrosoftKomentáře