Konkurence: McAfee zvolila Dimension Data systémovým integrátorem roku 2012 pro region EMEA

Dimension Data, globální poskytovatel IT služeb a řešení s obratem 5,8 miliardy dolarů, oznámila získání ocenění Systémový integrátor roku 2012 v regionu EMEA, které každoročně uděluje společnost McAfee.

Konkurence: McAfee zvolila Dimension Data systémovým integrátorem roku 2012 pro region EMEAMcAfee zvolila Dimension Data systémovým integrátorem roku 2012 pro region EMEAMcAfee oceňuje úspěšné partnery, kteří dokázali výjimečným způsobem využít technologie McAfee a pomohli klientům naplnit bezpečnostní cíle a zlepšit výkonnost podniku, uvádí Dimension Data v oznámení.

Společnost McAfee podepsala v roce 2011 svou první celosvětovou smlouvu o poskytování služeb s Dimension Data. Navíc zvolila Dimension Data celosvětovým partnerem roku. Do organizací Dimension Data dodává zabezpečení od koncových bodů po celé sítě.

Před podpisem smlouvy v roce 2011 s McAfee o poskytování služeb po celém světě, oslavila Dimension Data 10leté výročí jako místní a multiregionální elite partner právě společnosti McAfee,“ uvedla v oznámení tisku Anna Watson, generální ředitelka pro bezpečnostní řešení v Evropě, Dimension Data.

Do partnerského programu McAfee Security Alliance se mohou zapojit prodejci, servisní organizace i technologické společnosti. Program nabízí různé úrovně certifikací podle odbornosti.

Členstvím v programu firmy získají informace o produktech, prodejní a marketingové materiály, přístup k obchodním i technickým školením, informace o obchodních případech, technickou podporu, účast v neprodejních a slevových programech, podporu prodeje nebo finanční prostředky na sledování vývoje trhu.

Zdroj: Dimension Data

Úvodní foto: © frenta - Fotolia.com

Komentáře