Konkurence: Kerio předalo certifikáty nejlepším prodejcům roku 2010

Společnost Kerio Technologies, poskytovatel řešení pro komunikaci a síťovou bezpečnost, vyhlásila nejlepší prodejce roku z řad certifikovaných partnerů. Seznamte se s oceněnými resellery.Zástupci společnosti Comes přebírají ocenění The Best Kerio Reseller v České republice za rok 2010.Zleva: Jiří Patka, technický ředitel, a David Maršík, obchodní ředitel, Comes; Marek Švec, senior channel sales manager, Kerio Technologies.

Kerio předalo certifikáty nejlepším prodejcům roku 2010Společnost Kerio Technologies udělila ocenění resellerům z České republiky a Slovenska ve dvou kategoriích – The Best Kerio Reseller 2010 a Skokan roku 2010. První titul náleží společnostem s největším obratem, druhá kategorie oceňuje prodejce s největším percentuálním nárůstem v tržbách za období posledních 12 měsíců.

V kategorii The Best Kerio Reseller v České republice zvítězily společnosti AutoCont CZ, regionální centrum Praha, Cheops a Comes. Firma HCV Group byla jmenována Skokanem roku 2010.

Na Slovensku titulem nejlepší prodejce roku získaly společnosti versity, Brastislava, Dewel, ITC systems. Skokanem roku 2010 se na Slovensku stala firma JKC.

Kerio Control a Kerio Connect doporučujeme a prodáváme velmi rádi, protože zákazníkům přináší perfektní funkčnost za dobrou cenu. Pro nás, pro IT správce, je důležitá přehledná konfigurace a snadná správa. Opravdu nadstandardní je pak technická podpora od výrobce, konzultanti Kerio nám již pomohli vyřešit mnoho složitých případů, uvedl důvody úspěchu v tiskovém oznámení Jaroslav Hobza, obchodní ředitel společnosti Cheops.

Obchodní kanál v České republice a na Slovensku patří podle výrobce k nejvyspělejším v rámci celosvětové partnerské sítě Kerio. V České republice má společnost Kerio Technologies 69 certifikovaných partnerů a na Slovensku 31 certifikovaných partnerů.

Pro zajímavost uvádíme i vítěze roku 2009 a 2008.

Zdroj: Kerio Technologies
Galerie
Komentáře