Konkurence: Kasa.cz spustila nový e-shop a přidala funkce

E-shop Kasa.cz byl spuštěn v nové verzi. Kromě nového designu má přinášet přesnější informace o dostupnosti zboží, kontakty na servisy nebo manuály ke stažení. Jaké další novinky Kasa.cz chystá?

Konkurence: Kasa.cz spustila nový e-shop a přidala funkceKonkurence: e-shop Kasa.cz v nové podobě s novými funkcemiČeský e-shop Kasa.cz, který kromě jiného sortimentu nabízí i počítače a elektroniku,  byl spuštěn v nové verzi. Ta nahrazuje již poněkud omšelý design novým, který by měl být modernější.

Kasa.cz zároveň přichází i s novým logem, které doplňuje slogan „Jděte rovnou ke kase“.  Mění se i struktura internetového obchodu.

Velkou výhodou nových stránek Kasa.cz je intuitivní vyhledávání. Každá sekce je členěna podle velikosti a použití zboží, díky čemuž se zákazník v nabídce lehce zorientuje. K jednodušší navigaci a výběru z nabídky zboží přispívá i zdvojnásobené zobrazení základních sekcí,“ shrnula ve zprávě pro média Jitka Součková, tisková mluvčí Kasa.cz.

Informace o jednotlivých produktech mají být nyní podrobnější. Kasa.cz zákazníkům slibuje, že u každého produktu nově naleznou odkazy na příslušné servisy a české a slovenské manuály ke zboží ke stažení. Díky integraci se skladovým systémem mají být nyní zákazníkům k dispozici přesné informace o dostupností zboží skladem a počtu kusů v centrálním skladě e-shopu nebo v jednotlivých kamenných prodejnách.

Nová verze e-shopu Kasa.cz je prý postavena na systému umožňujícím další vývoj nových funkcí, takže v v dohledné době má být spuštěna verze e-shopu optimalizovaná pro zobrazení na displeji mobilních zařízení. Kasa.cz dále uvádí, že připravuje i nové možnosti online plateb.


Obrázek č.1: Nová podoba e-shopu Kasa.cz (zdroj: Kasa.cz)

Nová podoba e-shopu Kasa.cz

 


 

Zdroj: Kasa.cz
Úvodní foto: Kasa.cz

Komentáře