Konkurence: ICZ změnila sídlo

Společnost ICZ, dodavatel integrovaných softwarových a síťových řešení změnila svou adresu. Od začátku listopadu najdete zaměstnance společnosti v osmi patrech východního křídla moderní administrativní budovy v Praze – Kavčí Hory Office Park.ICZ se stěhujeKavčí Hory Office Park je koncipován jako hřebenový systém, přičemž spojovací trakt propojuje čtyři na něj kolmá křídla. Východní křídlo, ve kterém ICZ již zaujímá čtvrté až jedenácté nadzemní podlaží, dominuje dalším třem šestipodlažním křídlům ustupujícím na západ.

Podle Bohuslava Cempírka, předsedy představenstva a generálního ředitele společnosti ICZ, byly hlavním důvodem k přestěhování velmi zajímavé podmínky, které v nových prostorách společnost získala. „Kavčí Hory Office Park představuje moderní a technicky dobře vybavené pracovní zázemí, které plně vyhovuje našim požadavkům,“ dodal Cempírek.

Zástupce společnosti ICZ tedy nyní můžete kontaktovat buď přímo v novém sídle na Praze 4, Na Hřebenech II 1718/10, nebo na novém centrálním telefonním čísle 222 271 111.Komentáře