Konkurence: HP a Toner Expres otevírají řetězec tiskových center PrintStation.CZ

Společnost HP s partnerem Toner Expres otevřela nové tiskové centrum PrintStation.CZ, které nabídne zpracování dokumentů a další portfolio doplňkových služeb zejména pro firemní klientelu.Konkurence: HP a Toner Expres provozují řetězec digitálních tiskových center PrintStation.CZPilotním projektem budoucího řetězce je první pobočka PrintStation.CZ v Brně ve Spielberk Office Centre. HP zajišťuje veškeré tiskové řešení uvnitř centra, dodává také nepřetržitý servis a prodává přes PrintStation spotřební materiál k tiskárnám i multifunkcím vč. údržby, servisu a ekologické likvidace prázdných kazet.

HP a Toner Expres plánují do dvou let otevřít dalších osm center v největších městech České republiky.

Pro zadávání zakázek a vytváření dokumentů PrintStation.CZ spustilo internetovou aplikaci online.printstation.cz, v rámci které jsou k dispozici stovky grafických šablon s možností přizpůsobení.

Zákazníci z řad podniků mohou v rámci této služby vytvářet firemní knihovny propagačních materiálů, řídit přístupová práva k dokumentům, editovat dokumenty nebo jejich části a zadávat zakázky k tisku, uvedlo HP.

Služby s přidanou hodnotou

PrintStation.CZ nabídne různé druhy a barvy papíru, obalových materiálů, vazeb a dalšího příslušenství. Centrum umožní i tisk větších nákladů či velkoplošných formátů včetně jejich dalšího zpracování.

Z dalších služeb mohou firemní zákazníci využít realizaci mailingových kampaní na klíč, včetně zpracování databáze, personalizace, tisku, kompletování a odeslání jako obchodní psaní za snížené sazby. PrintStation.CZ nabídne i grafické služby vč. tvorby logotypů.

Zdroj: HPKomentáře