Konkurence: GTS Czech Premier partnerem společnosti Cisco

Společnost GTS Czech oznámila, že získala certifikaci úrovně Premier od společnosti Cisco. Jaké požadavky musela splnit?Konkurence GTS Czech Premier partnerem společnosti CiscoPro získání certifikace úrovně Premier musela GTS Czech splnit standardy dané společností Cisco, které se týkají především síťové odbornosti, služeb, podpory a spokojenosti zákazníka.

Součástí požadavků je získání specializace Cisco Express Foundation, která zahrnuje testy technické kompetence v integraci základních prvků – směrovačů, přepínačů, bezdrátových sítí LAN a bezpečnostních technologií.

Partner musel také do své nabídky integrovat základní úroveň Cisco Lifecycle Services a prokázat tím měřitelně vysokou úroveň zákaznické spokojenosti, která je kontrolována nezávisle auditovanými dotazníky zákaznické spokojenosti.

„Stali jsme se hlavním hráčem na trhu datových center a poskytujeme široké portfolio managed služeb jako je Managed PBX, Managed Security, Virtual Hosting, Managed Server, Virtual Fax, SMS gate, Videokonference nebo virtuální Call centrum, v tiskové zprávě zhodnotil postavení společnosti Václav Molík, ředitel zákaznických projektů GTS Czech.

Cisco Resale Channel Program poskytuje svým partnerům školení vedoucí ke zlepšení obchodních, technických a Cisco Lifecycle Services schopností a dovedností. Certifikace prodejního partnera Cisco – Gold, Silver, Premier a Select – představuje stále rostoucí škálu dovedností napříč klíčovými technologiemi a schopnost partnerů přinášet integrovaná síťová řešení, uvedl výrobce. Hloubka obchodních, technických a odborných služeb v odpovídajících technologiích, je pak hodnocena certifikacemi Master, Advanced a Express.

Zdroj: GTS CzechKomentáře