Konkurence: Expert Elektro letos na Slovensku plánuje tři nové prodejny

Retailová síť s elektrospotřebiči Expert Elektro plánuje v roce 2012 dále expandovat. Rozšířit by se měla minimálně o další tři prodejny na středním a západním Slovensku.Konkurence: Expert Elektro letos plánuje tři nové prodejnySpolečnost Expert SK plánuje v rámci rozšiřování počtu prodejen přijímat i další zaměstnance.  Celkově plánuje navýšit stav personálu o přibližně 40 - 50%.

Sieť predajní Expert Elektro má za sebou úspešný rok, v ktorom sme otvorili štyri vlastné predajne na východnom Slovensku.“ zhodnotil minulý rok v tiskovém oznámení Pavol Petrovič, ředitel společnosti Expert SK na Slovensku.

Letos chce prodejní řetězec růst podobně dynamicky. Rok 2012 vnímame rovnako pozitívne a naďalej počítame s dynamickým rastom. Aj napriek ekonomickej kríze plánujeme otvoriť minimálne tri vlastné predajne v zaujímavých regiónoch stredného a západného Slovenska a prijať nových zamestnancov. Napĺňame tak našu firemnú stratégiu budovania obchodnej siete od východu na západ,“ uvedl v tiskovém oznámení Pavol Petrovič, ředitel společnosti Expert SK na Slovensku.

Společnost Expert SK vstoupila na slovenský trh v roce 2010, během kterého otevřela dvě vlastní prodejny ve Snině a Rimavské Sobotě. V roce 2011 se síť rozrostla o další čtyři prodejny v Trebišově, Vranově nad Topľou, Michalovcích a Spišské Nové Vsi.

Zdroj: Expert Elektro
Komentáře