Konkurence: Datart prodává v e-shopu služby

Síť prodejen Datart zavedla do svého e-shopu možnost objednávky služeb, jako je expresní doprava, online prodej pojištění, či řešení pro výběr softwaru, nebo notebooků. Oznámila to firma Et netera, která e-shop vyvíjí již šestým rokem. Jaké další služby Datart poskytuje?Novou aplikací v e-shopu Datartu je Wizard neboli Průvodce nákupem notebooku. E-shop www.datart.cz nabízí zákazníkům k objednanému zboží přikoupit také doprovodné služby. Patří mezi ně možnost doručení zboží v den nákupu, prodloužená záruka, instalace vestavných spotřebičů či plochých televizorů na zeď, pojištění výrobků, záruka bleskové výměny nebo třeba odvoz a ekologická likvidace starého spotřebiče. Nově přidává firma pečující o vývoj e-shopu další funkcionality.

Jde o řešení prodeje softwaru. Zákazníkům nabízí zakoupení a také přímo stažení například antivirového programu či programu na vytvoření zálohy souborů z počítače. Software lze pořídit i offline na prodejně. Zákazník si v takovém případě zakoupí plastovou kartičku s přístupovými daty a software si posléze stáhne z domova.

Další novou aplikací je Wizard neboli Průvodce nákupem notebooku. Tento průvodce pomocí otázek zjišťuje způsob a míru využití notebooku konkrétním zákazníkem a doporučí pak individuálně nejvhodnější produkty a konfigurace.

Zdroj: Et neteraKomentáře