Konkurence: Datart a Electroworld s promo akcí na tiskárny HP

Společnost HP spustila ve spolupráci s řetězci Datart a Electroworld kampaň na podporu prodeje inkoustových tiskáren. Jakou slevu zákazníci dostanou při vrácení staré tiskárny?Konkurence: Datart a Electroworld s promo akcí na tiskárny HPV rámci kampaně „Nová za starou“ mohou zákazníci v obchodních řetězcích Datart a Electroworld od 1. 3. do 30. 4. 2011 vrátit svou starou tiskárnu, za kterou při nákupu nové inkoustové tiskárny HP získají slevu 500 Kč. Vrácené tiskárny ekologicky recykluje společnost Rema.

Slevu na novou tiskárnu získá každý zákazník, který odevzdá starou tiskárnu jakékoli značky a technologie k recyklaci a to na pobočkách obchodních řetězců Elektroworld a Datart v České republice. Na základě toho získá slevu na nákup nové inkoustové tiskárny HP,“ uvádí HP v tiskovém oznámení. Jediný produkt, na který se akce nevztahuje, je HP Deskjet 2050.

Nákupní cena jedné technologicky vyspělé tiskárny může být po odpočtu slevy menší než 1 500 Kč,“ uvedl v tiskové zprávě Daniel Kabele, inkjet and web solutions manager, HP IPG pro Českou republiku a Slovensko.

Konkrétní pravidla akce a seznam zapojených prodejen HP uvádí na speciálním webu kampaně (pozn. red.: v době publikování článku oficiální odkaz nebyl funkční).

Zdroj: HPKomentáře