Konkurence: Czech Computer otevírá další pobočky. Brno a České Budějovice najednou

Czech Computer (CZC.CZ), internetový prodejce počítačů a elektroniky dnes otevřel dvě nové pobočky v Brně a Českých Budějovicích. Jaké služby kromě výdeje zboží nabídnou?Czech Computer, České BudějoviceCzech Computer ohlásil další kroky ve své strategii rozšiřování sítě poboček, o které jsme vás již dříve informovali. Dnes otevřel jeden z největších elektronických obchodů v ČR pobočky v Brně a v Českých Budějovicích.

Brněnská pobočka na ulici Křenová 409/52 kromě výdeje zboží zároveň slouží jako showroom, ve kterém si lidé mohou vybranou elektroniku před nákupem prohlédnout. Pobočka v Českých Budějovicích na Lannově třídě 92/53 funguje jako výdejna zboží. Ve všech pobočkách internetový prodejce umožňuje reklamaci zboží. K dispozici je navíc školený personál, který zákazníkům poradí s nákupem i případnými problémy se zbožím.

Obě pobočky jsou otevřeny od pondělí do pátku od 10 do 19 hodin.

„Otevřením prvních poboček mimo střední Čechy jsme vyhověli žádostem mnoha zákazníků, pro které je důležitý osobní odběr zboží, a kteří po nových pobočkách dlouho volali,“ uvedl v tiskovém oznámení k otevření poboček marketingový ředitel společnosti Czech Computer Marek Šalanda.

Nové pobočky v Brně a Českých Budějovicích se zařadí mezi pět stávajících poboček v Praze a Příbrami.

Zdroj: Czech ComputerKomentáře