Konkurence: CZC.cz přestěhoval pobočku v Praze a otevřel novou ve Zlíně

E-tail CZC.cz přesunul kvůli rekonstrukcím pobočku z OC Lužiny blíže do Centra a otevřel novou pobočku ve Zlíně.

Konkurence: CZC.cz přestěhoval pobočku v Praze a otevřel novou ve ZlíněKonkurence: CZC.cz přestěhoval pobočku v Praze a otevřel novou ve ZlíněKvůli dlouhodobé rekonstrukci Obchodního centra Lužiny v Archeologické ulici přesunul internetový obchod CZC.cz zdejší pobočku blíže centru. Nyní je výdejna k dispozici na Praze 5 v ulici Na Bělidle kousek od stanice metra Anděl.

Otevírací doba a obsluha zůstává stejná - doplnit od pondělí do pátku od 10 do 19 hodin.

V pondělí 3. 9. 20121 e-tail otevřel novou výdejnu ve Zlíně pro Zlínský kraj a okolí. Pobočka se nachází na hlavní dopravní tepně města, na třídě Tomáše Bati 3329. Otevírací je zde bude stejná, jako na ostatních výdejnách.

„Kromě bezplatného vyzvedávání objednaného zboží (s možností platby kartou bez poplatku) zde můžete vyřizovat reklamace, radit se nad výběrem produktů i sjednávat nákup na splátky,“ uvádí e-tail v oznámení.

CZC.cz zákazníky dále informoval, že brzy otevře další pobočky. S velkou pravděpodobností se bude jednat o nové partnerské prodejny. E-tail letos rozjel program, v rámci kterého nabízí možnost rebrandování kamenných prodejen.

Prodejce se tak výměnnou za vlastní identitu stane oficiální prodejnou CZC.cz, převezme jeho ceny z internetu, získá marketingové označení a podporu velkého e-tailu.

Zdroj: CZC.cz, ChannelWorld

Úvodní foto: CZC.cz

Komentáře