Konkurence: CZC.cz otevřel novou pobočku v Liberci

E-tailer CZC.cz rozšířil síť poboček o novou pobočku v libereckém obchodním centru. Jaké nabídne služby?Konkurence: CZC.cz otevřel novou pobočku v LiberciInternetový obchod CZC.cz společnosti CzechComputer otevřel 3. 10. 2011 v 10:00 novou pobočku v Liberci. Ta bude sloužit jako výdejna zboží a zařadí se po bok sedmi stávajících poboček v Praze, Brně, Příbrami a Českých Budějovicích.

Liberecká pobočka CZC.cz se nachází v prostorách Obchodního centra Delta na adrese Fügnerova 667 a je vůbec první pobočkou, která je součástí většího nákupního komplexu, uvedl e-tailer v tiskovém oznámení.

„Otevřením pobočky v Liberci pokračujeme v rozšiřování naší sítě výdejních míst, kterými chceme být blíže našim zákazníkům. Liberecká pobočka bude první pobočkou CZC.cz umístěnou v nákupním centru a vedle snadné dostupnosti nabídne zákazníkům také komfortní možnosti parkování,“ sdělil v tiskové zprávě marketingový ředitel společnosti Czech Computer Marek Šalanda.

Otevírací doba nová pobočky je od pondělí do pátku od 10 do 19 hodin. Kromě výdeje zboží objednaného v e-shopu nabídne zákazníkům také další služby – příjem a výdej reklamací, splátkový prodej, drobný prodej ze skladových zásob pobočky i technickou podporu zákazníkům.

CZC.cz má v plánu zavést i další pobočky. Do konce roku přibudou pobočky v Ostravě a Plzni.

Zdroj: CZC.czKomentáře