Konkurence: Comfor nabízí šrotovné

Comfor, prodejní síť distributora AT Computers, přichází s novou nabídkou pro koncové zákazníky. Na šrotovné nebudou muset čekat až do podzimu a dokonce si ho nebudou muset platit z vlastních daní.Prodejny Comfor mají své zázemí také v obchodních centrechOd minulého týdne zavedla česká síť prodejen počítačů šrotovné, na které vyčlenila až 7 milionů korun. Zákazníci, kteří si z akční nabídky vyberou a zakoupí model počítačové sestavy značky Comfor a nechají sešrotovat svůj starý počítač nebo notebook, získají k nákupu slevu 1000 korun.

Staré PC nebo notebook může kdokoliv donést přímo do prodejny Comfor, kde zajistí vyškolení pracovníci ekologickou likvidaci.

„Nechceme název šrotovné zneužívat jako marketingový trik," uvedl v tiskové zprávě marketingový ředitel prodejní sítě Comfor Martin Wanke. „Ve srovnání s jinými opravdu zajistíme ekologickou likvidaci starých notebooků a počítačů a podpoříme nákup nových PC, které jsou díky své spotřebě mnohem šetrnější k životnímu prostředí."

Zákazníci mohou šrotovné využít od 27. 4. nejméně do 15. 5. 2009 na 163 prodejních místech Comfor v České republice. Vyčleněná částka postačí pro prvních 7000 zákazníků.

Od půlky dubna do půlky června nabídl šrotovné ve výši 1000 korun také ČEZ.  Příspěvek je určen na nákup nového, energeticky úsporného spotřebiče. Zákazníci mohou ovšem slevu uplatnit jen na prodejnách Datart a Euronics.Komentáře