Konkurence: CNC Praha spustila službu spolupracenadalku.cz

Firma CNC Praha, systémový integrátor v oblasti teleprezenčních řešení, audio/video konferencí a e-learningu, oznámila spuštěná služby spolupracenadalku.cz. Ta umožňuje pracovní setkávání více stran ve Full HD rozlišení. Řešení je vhodné pro firmy s pobočkami, ale i pro realizaci školení. Seznamte se s podrobnostmi.Videokonference podle CNC Praha.Služba „spolupracenadalku.cz“ umožňuje organizacím za paušální poplatek od 1000Kč měsíčně pořádání Full High Definition konferencí dle průmyslových standardů H.323/SIP, připojení PC a MAC uživatelů, nahrávání konferencí a spojení telefonních hovorů. Podle provozovatele je vhodná pro pracovní schůzky i pro školení ve více lokalitách. Službu využijí zejména firmy usilující o snížení nákladů na pracovní cesty zaměstnanců.

Používání služby se zdá být jednoduché. Každý uživatel má vytvořenou svou „jednací nebo školící místnost“, do které ostatní účastníci zavolají. Přístup účastníků z počítače je přes web stránku, telefonní účastnící volají lokální telefonní číslo a videokonferenční místnosti volají na IP adresu.

CNC Praha zároveň uvádí, že obdobné konkurenční služby poskytují spojení v rozlišení CIF (352x288), přičemž spolupracenadalku.cz přináší kvalitu obrazu 1080p (1920x1080) a jde tak o jedinou službu tohoto druhu a kvality v České a Slovenské republice.

Pod pojmem videokonference se bohužel vžilo označení pro ne příliš kvalitní přenos obrazu mluvící hlavy. Naše služba poskytuje Full High Definition kvalitu jak obrazu z místnosti, tak i souběžného přenosu obrazových podkladů, který dovoluje prezentovat například práci v návrhovém systému CAD nebo lékářsky zákrok snímaný mikroskopem,“ vysvětlil v tiskovém oznámení Patrick Korž, technický ředitel CNC Praha.

Více informací najdete přímo na stránkách spolupracenadalku.cz nebo na webové prezentaci CNC Praha.Komentáře