Konkurence: AutoCont získal novou kompetenci od VMwaru

AutoCont CZ minulý týden oznámil, že získal od společnosti VMware kompetenci Desktop Virtualization.Firma AutoCont CZ, která je VMware Solution Provider partnerem, získala jako první  v České republice kompetenci Desktop Virtualization. Firma AutoCont CZ, která je VMware Solution Provider partnerem, získala jako první  v České republice kompetenci Desktop Virtualization. Proces certifikace zahrnoval znalostní a odborné požadavky a poskytovatel IT služeb jeho úspěšným zakončením posílil svou pozici na poli dodávek virtualizačních řešení. Certifikaci využije nejen k posílení odbornosti svých zaměstnanců, ale také k marketingu směrem k zákazníkům.

„Stejně jako u serverové virtualizace, je AutoCont vedoucí technologickou společností, která dokáže zavádět novinky týkající se virtualizace desktopů do běžného provozu,“ komentoval úspěch v tiskovém oznámení Zdeněk Kuchař, VMware produkt & partner manažer společnosti AutoCont CZ.

AutoCont uvádí, že dosáhl jako první a jediný v České republice úrovně VMware Solution Provider Premier Partner a kompetence VMware Authorized Consultant. Stal se tak jednou ze čtyř společností v regionu CEE (Central and Eastern Europe, čítajícím 19 zemí), kterým se podařilo získat tuto nejvyšší VMware certifikaci.

Zdroj: AutoContKomentáře