Konkurence: Alza.cz v Kladně otevřela pobočku

E-tail s největším obratem v ČR za loňský rok, společnost Alza.cz, otevřela nový kamenný obchod v rámci nákupního centra Oaza v Kladně a expanduje tak ve Středočeském kraji. Jaké má pobočka parametry?Konkurence: Alza v Kladně otevřela pobočkuAlza.cz otevřela v nákupním centru Oaza Kladno pobočku o rozloze cca 235 m2. Prodejna jevybavena objednávkovými terminály a platebními automaty pro příjem hotovostních plateb. V obchodě bude k dispozici tým obchodníků. Pobočka slouží také jako místo pro vyzvednutí a reklamaci objednávek z e-shopu.

Sortiment prodejny pokryje především kabely, DVD, paměti apod. Ostatní zboží bude na pobočce připraveno na základě předem zaslaných objednávek přes internetový obchod, jelikož pobočka nemá vlastní sklad.

Otevírací doba prodejny je každý všední den od 9 do 19 hodin, o víkendech od 9 do 13 hodiny. Sídlí v ulici Arménská, 272 01 Kladno.

V průběhu loňského roku Alza.cz rozšířila svou síť poboček do všech krajských měst a v letošním roce chce dále růst ve Středočeském kraji otevřením poboček v Kolíně, Mladé Boleslavi, Táboře a Příbrami.

V České republice prodejce působí od roku 1994, kdy fungoval ještě pod hlavičkou fyzické osoby jako Alzasoft. V roce 2006 proběhl rebranding a firma se přejmenovala na Alza.cz.

Zdroj: Oaza Kladno, ChannelWorldKomentáře