Konkurence: Alza.cz otevřela pobočku v Ústí nad Labem

Internetový obchod Alza.cz včera otevřel další kamennou pobočku. Po Jihlavě a Karlových Varech přišlo na řadu Ústí nad Labem. Jaké služby v ní největší internetový prodejce IT nabídne a kde vyrostou další pobočky?Mimozemšťan Alza.cz působí nově z kamenné prodejny v Ústí. Brzy se přidá Liberec a České Budějovice.Alza.cz včera oznámila zákazníkům otevření nové kamenné pobočky v Ústí nad Labem na adrese Masarykova 28. Internetový obchodník tak pokračuje v expanzi prodejen v České republice, kterých má nyní celkem deset, z toho dvě v Praze. Osobní odběry nabízí i v centrále v Holešovicích a jednu pobočku umístila firma do Bratislavy.

Nová pobočka se bude držet konceptu předchozích prodejen. Nemá tedy vlastní sklad a veškeré zboží je na ni doručeno z pražské centrály Alza.cz až na základě objednávek zákazníků. Na webových stránkách Alza.cz garantuje dodání zboží na prodejnu nejpozději druhý den po objednání, v případně objednání do 12:00 dokonce ještě stejný den. Obchod disponuje týmem prodejců a je přístupný v otevíracích hodinách od 9:00 do 18:00.

Kromě osobních odběrů Alza.cz na prodejně nabízí objednávkové terminály pro nákup a možnost osobní reklamace zboží.

Alza.cz se o rozvoj kamenné sítě usiluje dlouhodobě. Tuto touhu neoslabil ani loňský rok, kdy rostl její obrat o 30 %. Podle informací ChannelWorldu je již nyní v přípravě otevření poboček v Liberci a Českých Budějovicích.

Zdroj: ChannelWorld, Alza.czKomentáře