Konkurence: Alza.cz otevřela pobočku v Olomouci

Internetový obchod Alza.cz včera otevřel kamennou prodejnu v Olomouci. Pokračuje tak v expanzi své sítě v České republice a na Slovensku.Alza.cz včera oznámila zákazníkům otevření nové prodejní pobočky v Olomouci .Alza.cz včera oznámila zákazníkům otevření nové prodejní pobočky v Olomouci na adrese Wolkerova 22, 779 00 Olomouc. Podobně jako v poslední otevřené prodejně v Ústí nad Labem v Olomouci prodejce nabízí dodání zboží na prodejnu ve stejný den v případě objednání v e-shopu do 12:00. V případě pozdější objednávky pak dodává objednávky během dne následujícího.

Kromě vyzvednutí zboží je v prodejně možné konzultovat nákup se školenými prodejci, objednávat zboží prostřednictvím elektronických terminálů, nebo řešit reklamace.

Alza nyní disponuje jedenácti pobočkami, z toho dvě má v Praze, kde sídlí rovněž centrála firmy. Dvanáctá pobočka je umístěna v Bratislavě. Podle informací ChannelWorldu plánuje internetový obchod otevřít ještě do konce prázdnin prodejny v Liberci a v Českých Budějovicích.

Zdroj: ChannelWorld, Alza.czKomentáře