Konkurence: Alza.cz má další pobočku, tentokrát v Praze

Internetový obchod Alza.cz se pomalu stává také významnou sítí kamenných prodejen. Dnes otevřel svou další pobočku v Praze na Andělu. Kde vyrosou další?Mimozemšťan Alza přistál na Andělu.Alza.cz přišla se zprávou o otevření nové pobočky jen krátce po tom, co zahájila provoz pobočky v Ústí nad Labem. Celkově tak má již 13 poboček, z toho jednu v Bratislavě. V Praze disponuje třemi prodejnami na Chodově, v Lužinách a nyní a Andělu (Štefánikova 23). V hlavním městě je umístěna také centrála firmy s prodejními prostory, kterou najdete ji v Holešovicích.

Koncept nové pobočky na Andělu kopíruje strategii těch dříve otevřených. Nemá vlastní sklad a veškeré zboží je na ni doručeno z pražské centrály až na základě objednávky. Při objednávce do 16:00 přitom e-shop garantuje doručení na pobočku ještě ten samý den. Po tomto čase dorazí zásilka den následující a k vyzvednuté bude připravena od 10:00.

Kromě vyzvednutí zboží ho lze na pobočce také objednat a reklamovat. K dispozici jsou objednávkové terminály i platební automat pro příjem hotovostních plateb.

Alza už také oficiálně oznámila, že plánuje otevření dalších poboček v Liberci, Českých Budějovicích a v Pardubicích. Podívejte se na mapu poboček, kterými aktuálně disponuje.

Zdroj: ChannelWorld, Alza.czKomentáře