Konkurence: Alza.cz a S&T CZ spolu otevřely servisní středisko

Servisní divize systémového integrátora S&T CZ a internetový prodejce elektroniky a výpočetní techniky Alza.cz otevřeli v pražských Holešovicích nové centrum zákaznické podpory. K čemu slouží a proč se firmy rozhodly ke spolupráci?Alza.cz představila další významnou službu pro své zákazníky.Nové servisní středisko S&T CZ je dostupné přímo v areálu Alza.cz v Holešovicích.  Řešit bude všechny opravy reklamovaných produktů Alza.cz, na které je autorizované. Kromě zákazníků internetového prodejce je centrum otevřené široké veřejnosti.

Centrum bude zajišťovat autorizovaný záruční i pozáruční servis notebooků, stolních počítačů a tiskáren značek HP, Fujitsu, Xerox, Epson a 3M. Podaří se tak urychlit vyřízení oprav na pět pracovních dnů,“ řekl Ondřej Hněvkovský, ředitel servisu společnosti S&T CZ.

Z nové pobočky těží zejména její zákazníci, protože mohou směřovat do dobře známé destinace a nemusí hledat, kde se autorizovaný servis nalézá. Veškeré provozní záležitosti budou průběžně odlaďovány tak, aby odpovídaly potřebám společných zákazníků Alza.cz a S&T,“ vysvětlil pro ChannelWorld důvody spolupráce Martin Lakomý, ředitel oddělení péče o zákazníky v Alza.cz.

Společnosti se dohodly na provozu společného servisního střediska na základě předchozí spolupráce. Jde již o druhou servisní pobočku S&T CZ v Praze. Další pobočky má firma v Brně, Liberci, Plzni, Českých Budějovicích, Pardubicích, Olomouci a Ostravě.Komentáře