Konkurence: Alfa.cz elektro e-shopem roku 2012

Společnost Miton Media vyhlásila výsledky pátého ročníku soutěže ShopRoku o nejlepší a nejoblíbenější internetové obchody. Jak si vedly e-shopy v kategorii elektro?

Konkurence: Alfa.cz elektro e-shopem roku 2012Konkurence: Alfa.cz elektro e-shopem rokuShopRoku uděluje tzv. Cenu kvality – zkušenost zákazníků s nákupem v e-shopu za období od 1. září 2011 – 31. srpna 2012.

Zákazníci nominovaných internetových obchodů po nákupu automaticky dostanou e-mail s žádostí o vyplnění dotazníku spokojenosti. Podle výsledků dotazníku spokojenosti jsou vyhlašovány nejlepší  e-shopy.

Pro nejpopulárnější e-shop – tzv. Cena popularity – mohou hlasovat všichni internetoví uživatelé. V období od 1. srpna 2012 do 31. srpna 2012 mohli na stránce hlasování vybrat tři nejlepší e-shopy.

Cenu kvality v kategorii Elektro – všeobecné získala e-tail Alfa.cz. Mezi finalisty se dostaly dále společnosti CZC.cz, LevneElektro.cz, OK Computers a Spořílek.cz.

Nejkvalitnějším e-shopem v kategorii Elektro – specializované byl zvolen Roboticky-vysavac.cz. Do finále se dále probojovaly firmy Hejret, NEJ šicí stroje, Sluchatka.net a TisknuLevne.cz.

V kategorii Hudba, software, filmy zvítězil e-shop Originalky.cz. Ze softwarových prodejců se mezi finalisty probojovaly obchody Game Shop, Gamestation a Xzone.cz.

Do finále o Cenu popularity 2012 se e-shopů s IT a elektronikou dostaly společnosti Alza.cz, CZC.cz, Kasa.cz a Mall.cz.

Kompletní výsledky naleznete na webu Shoproku.cz.

Zdroj: Shoproku.cz

Úvodní foto: © filograph - Fotolia.com

Komentáře