Konkurence: AEC bude nabízet bezpečnostní řešení od EMC

Firma AEC, prodejce bezpečnostního softwaru a řešení pro ochranu dat, oznámila, že uzavřela dohodu o partnerství s bezpečnostní divizí společnosti EMC, RSA a bude nabízet její řešení jako nadstandardní službu v rámci svých projektů.V rámci oznámené spolupráce bude společnost AEC nabízet řešení RSA jako nadstandardní službu v rámci projektů na ochranu a zabezpečení dat, které poskytuje svým klientům.V rámci dohody, která vstoupila v platnost koncem května 2010, má dojít k posílení prodejního týmu RSA v následujících oblastech:  SIEM (Security Information and Event Manager), DLP (Data Loss Prevention), adaptivní autentizace a obrana proti fraudu. V rámci spolupráce bude společnost AEC nabízet řešení RSA jako nadstandardní službu v rámci projektů na ochranu a zabezpečení dat, které poskytuje svým klientům.

K úspěchu v těch nejkomplexnějších projektech bezpečnosti informací vede spojení špičkových produktů a vysoce zkušených konzultantů s širokým rozhledem, a proto s potěšením vítáme společnost AEC v týmu našich prodejních partnerů“, uvedl v tiskovém oznámení Ivan Svoboda, key account manager RSA Security.

K produktům RSA, které AEC bude nabízet, patří RSA Identity Protection and Verification Suite, RSA Data Loss Prevention (DLP) Suite a RSA enVision.

V současné době si stále více firem uvědomuje potřebu chránit svá data zejména před hrozbami spojené s uživateli IS. Zařazení produktů RSA do našeho portfolia je součástí dlouhodobé strategie AEC, v jejímž rámci chceme našim klientům nabídnout vyspělé řešení aktuálních problémů bezpečnosti IS,“ komentoval partnerství Tomáš Strýček, vedoucí divize bezpečnostních služeb společnosti AEC.

Zdroj: EMCKomentáře