Kompletní portfolio PNY pouze u Tech Data Distribution

Broadline distributor, společnost Tech Data Distribution, získala jako jediná v ČR a SR kontrakt na distribuci kompletního portfolia produktů značky PNY. Odkdy můžete produkty poptávat?

Kompletní portfolio PNY pouze u Tech Data DistributionKompletní portfolio PNY pouze u Tech Data Distribution Tech Data Distribution získala podle svého prohlášení jako jediná v České republice a na Slovensku distribuční kontrakt na kompletní portfolio produktů PNY.

V nabídce distributora naleznete kompletní sortiment USB flash pamětí, paměťových karet, RAM pamětí Optima a Premium, všech grafických karet nVidia, profesionálních grafických karet a řešení nVidia Quadro a nVidia Tesla.

Součástí kontraktu je i distribuce produktů HP via PNY. Jedná se o USB flash disky a paměťové karty vyráběné společností PNY speciálně pro HP. Produkty PNY naleznete v portfoliu Tech Daty od dnešního dne 27. 6. 2011.

Naši zákazníci tak mají k dispozici kvalitní a zavedenou značku, jejíž produkty jsou garancí skvělého výkonu v nejrůznějších aplikacích,“ uvedl v tiskovém oznámení Aleš Šafář, produktový manažer, který je v Tech Data Distribution zodpovědný za tuto značku.

Kontakty na něj naleznete ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste).

Vybrané produkty PNY (grafické karty a HPC řešení Tesla) naleznete také v portfoliu společnosti AT Computers, o jejímž distribučním kontraktu jsme vás informovali minulý týden.

Zdroj: Tech Data Distribution, ChannelWorldKomentáře