Klikman se podruhé setkal s partnery, tentoktát ve fotbalovém duchu

Broadline distributor roku, eD system Czech, uspořádal pro partnery prodejní sítě Klikman druhé setkání s podtitulem „Kopeme za jeden tým“. Jakých výhod můžou aktuálně prodejci v síti využívat?

Klikman se podruhé setkal s partnery, tentoktát ve fotbalovém duchu"Hlavní rozhodčí Petr Schrom" zahajuje 30 minutovým  výkopem denní části, jeho fotbalový tým v pozadí vítal  šampaňským každého účastníka a oblékal je do dresu Klikman, aby mohli kopat s námi za jeden tým. Opět se ukázalo, že jsou "klikmani" týmoví hráči. I po 18 hodině byl sál přeplněn.

Klikman se podruhé setkal s partnery ve fotbalovém duchuV hotelu Medlov v Novém Městě na Moravě hostil eD system Czech již podruhé přes 256 prodejců ze 163 kamenných prodejen Klikman a 39 zástupců výrobců.

V uvítacím projevu Petr Schrom, obchodní ředitel eD system Czech, shrnul nejdůležitější aktivity za poslední měsíce.

Představil také výsledky hlasování členů, ze kterého vyplynulo, že preferovanými výrobci notebooků jsou u partnerů sítě Klikman značky HP a Acer, v LCD monitorech vede Samsung a LG a v oblasti sítí i jejich správy pak mají zákazníky oslovit značky Dell a kupodivu Brother.

Petr Schrom také připomněl dojednané podmínky pro přijímání platebních karet s poplatkem pod 1,5 %, nově nastavený provizní systém prodeje na splátky s firmou Cetelem, provize za záruční a pozáruční opravy u firmy Dileris, a také pravidelný roznos měsíčního katalogu Klikman s nákladem 500 000 ks neadresně do schránek v místě jednotlivých poboček sítě, který je pro členy zdarma.

Obrat prodejní sítě v tomto roce podle eD systemu dosáhne 1,5 miliardy korun.

Pro partnery bylo připraveno 19 přednášek ve dvou sálech, ve kterých po celý den prezentovaly společnosti Microsoft, Canon, HP, Acer, Samsung, Epson, Asus, LG, Symantec, Trust, Oki, O2, Cetelem, Alwil(Avast), Lynx a další.

Účastníci se během dne mohli účastnit fotbalových soutěží o ceny společně s jedenáctkou modelek, které je doprovázely, a které byly hlavní ozdobou večerní části, kdy se volila Miss Klikman a Miss mokré tričko. Více uvidíte v galerii níže.

Zdroj: eD system Czech, ChannelWorld
Galerie
Komentáře