Katalog distributorů na ChannelWorldu nyní dostupnější

ChannelWorld v rámci zlepšování služeb svým čtenářům přidává vyhledávání v katalogu distributorů na homepage. Nově je databáze také částečně přístupná všem čtenářům.Katalog distributorů na ChannelWorldu nyní dostupnějšíPro zrychlení přístupu do našeho katalogu distributorů jsme přidali vyhledávací pole do pravého sloupce na domovské stránce. V katalogu mohou nyní vyhledávat také neregistrovaní čtenáři, část obsahu jim však zůstane skrytá.

V databázi distributorů je možné vyhledávat podle názvu distributora, značek v distribuci, regionu, produktových segmentů a fulltextem pomocí klíčových slov. Registrovaní čtenáři mají u každé společnosti navíc dostupné širší obchodní informace o společnosti a kontaktní adresář. Novou registrací na webu máte navíc možnost získat 50% slevu na celoroční předplatné tištěného speciálu ChannelWorldu.

Aktuální databáze distributorů na dosah ruky

Na aktualizaci profilů průběžně pracujeme a udržujeme především přehled značek v autorizované distribuci. Připravujeme také další funkce. Pokud máte návrhy na vylepšení nebo uživatelské změny, neváhejte se s námi podělit na adrese: channelworld@idg.cz.

Jednotlivé profily obsahují základní informace o firmě (adresy poboček, webu atp.), popis společnosti (produktové segmenty, atp.), obchodní informace (bankovní spojení, přehled a ceník distribučních služeb, atp.) a kontakty (pro nové prodejce, vyřízení reklamací a na jednotlivé produktové manažery).

U profilů distribučních společností naleznete také seznam článků, ve kterých vystupují. U zvýrazněných profilů najdete také přehled partnerských akcí, seminářů a promo akcí, které pro vás má daný distributor připraveny a případně další dokumenty ke stažení.

Zdroj: ChannelWorldKomentáře