Kampaň „Chytrá síť“ odstartovala. 3G od O2 míří do dalších měst

Telefónica O2 Czech Republic včera odstartovala kampaň „Chytrá síť“. Do konce října 2010 plánuje rozšířit 3G signál do dalších 37 měst České republiky. Které to budou?O2 rozšiřuje 3G signál do dalších měst, prodejcům pomůže kampaň Chytrá síťVčerejším dnem Telefónica O2 odstartovala letos zatím největší reklamní kampaň - Chytrá síť. Název chce nově používat pro všechny své datové sítě. V úvodní fázi již v tištěných médiích, na internetu a v rádiích podpořila O2 Mobilní Internet 300. Od včerejšího dne běží hlavní část kampaně se dvěma televizními spoty. Jejím úkolem je podpořit služby Internet v mobilu a Mobilní internet.

Nová kampaň otevírá řadu příležitostí prodejcům IT a spotřební elektroniky. Kromě samotných služeb O2 mohou nabídnout zákazníkům smartphony, notebooky, nebo příslušenství, jako jsou například kapesní routery pro 3G karty. V dalších dvou měsících totiž operátor slibuje rozšíření signálu 3G do dalších měst.

„Do konce října rychlý mobilní internet dopřejeme obyvatelům dalších 37 měst. Celkem tak budeme pokrývat signálem 3G 69 českých měst, což je 40 % populace,“ potvrdil v tiskovém oznámení Petr Matějovský, ředitel segmentu pro mobilní hlas a data společnosti Telefónica O2 Czech Republic.

Obyvatelé Chrudimi, Havlíčkova Brodu, Tábora, Mostu, Mladé Boleslavi a Třince mohou rychlé datové přenosy nově užívat už od minulého týdne.


Města kde bude nově dostupná 3G síť od O2

Bude pokryto

do 31. 8. 2010

Bude pokryto

do 30. 9. 2010

Bude pokryto do 31. 10. 2010
Mělník Benešov Blansko
Sokolov Břeclav Chomutov
Vsetín Česká Lípa Cheb

Český Krumlov Příbram

Domažlice Rakovník

Hodonín Přerov

Jičín Kroměříž
Jindřichův Hradec Prostějov
Karviná a okolí Svitavy

Klatovy Třebíč
Louny

Opava

Pelhřimov

Rychnov nad Kněžnou

Trutnov

Uherské Hradiště

Vyškov

Znojmo


Zdroj: Telefónica O2 Czech Republic


Nyní je mobilní 3G síť dostupná v těchto 38 městech a jejich okolí: Praha, Brno, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Ústí nad Labem, Liberec, Hradec Králové, Pardubice, Jihlava, Olomouc, Ostrava a okolí, Zlín, Kladno, Rokycany, Žďár nad Sázavou, Frýdek-Místek, Beroun, Nymburk, Jeseník, Písek, Šumperk, Litoměřice, Strakonice, Děčín, Kolín, Kutná hora, Teplice, Jablonec nad Nisou, Havířov, Bruntál, Nový Jičín, Chrudim, Havlíčkův Brod, Tábor, Most, Mladá Boleslav a Třinec.

Zdroj: Telefónica O2 Czech Republic, ChannelWorldKomentáře