Joyce vás zve na RoadShow 2009

Dovozce a distributor komunikačních zařízení značek Well a Asus připravil pro resellery přednášky a zábavný program v Praze, Brně a Bratislavě. Letošní ročník nese motto „Naše znalosti = Vaše úspory“ a nabídne hned několik překvapení. Kdy se můžete zastavit a co vás čeká?„Naše znalosti = Vaše úspory“ je mottem tradičního setkání distributora Joyce a jeho partnerůDalší ročník RoadShow Joyce ČR nabídne tradičně přednášky z oblasti telekomunikací. Témata se zaměří na VoIP řešení na míru, novinky u značek Well a Asus, stejně jako na možnosti provizního prodeje služeb.

Během RoadShow si budete moci objednat vybrané produkty za akční ceny.

Letošní série setkání s partnery přináší zajímavou novinku. U Joyce ČR je nově dostupný kompletní sortiment značky Asec, což je výrobce solárních panelů.

Vyslechnout tak budete moci přednášku na téma Fotovoltaika a stavba malých i velkých solárních elektráren. V souladu s mottem „Naše znalosti = Vaše úspory" bude prezentace směřována na úspory a efektivnější provoz kanceláří, firem i domácností.

O překvapení v podobě zábavného programu se postará jeden z nejlepších iluzionistů v Česku. Můžete se tedy těšit na skvělou zábavu, která vyvrcholí bohatou tombolou.

Termíny a místa konání RoadShow:
31. 3. 2009 (Úterý) Brno - hotel Santon
2. 4. 2009 (Čtvrtek) Praha - hotel Magnolia
7. 4. 2009  (Úterý) Bratislava - hotel City

Počet účastníků je na všech místech konání omezen. Neváhejte proto s rezervací, kterou můžete do 30. 3. provést zde. Všichni registrovaní účastníci obdrží před konáním akce podrobnější informace, včetně mapy místa konání.

Pokud se chcete podívat na předběžný program akce, najdete ho na oficiálních stránkách tady nebo v našem přehledu partnerských setkání a seminářů.Komentáře