Jaroslav Brandejský obchodním ředitelem Asbis CZ

Distributor Asbis CZ jmenoval s platností od 8. 9. 2009 nového obchodního ředitele. Jaké jsou cíle a úkoly Jaroslava Brandejského?Jaroslav Brandejský, nový obchodní ředitel distributora Asbis CZ, dělí svůj volný čas mezi rodinu, zahradu a sport Po nedávné změně ve vedení společnosti, o které jsme vás již na ChannelWorldu informovali, přichází do vedení Asbisu nová posila. Stal se jí Jaroslav Brandejský, který dříve působil jako vedoucí pražské pobočky společnosti eD system Czech. Nový obchodní ředitel se v IT distribuci se pohybuje již 15 let. Kromě zmíněné pozice v eD system Czech působil na různých manažerských pozicích ve společnostech Levi International a BGS Levi Czech.

Mezi hlavní úkoly Jaroslava Brandejského bude patřit rozšíření portfolia klientů Asbisu zejména o partnery dodávající do malých a domácích kanceláří (SOHO) a rozvoj obchodního týmu. Zaměřit se chce především na prodej korporátních a distribučních značek. Na starost bude mít také projekt „Blíže k zákazníkovi", který má komunikovat umístění skladu v Praze jako jednu z konkurenčních výhod distributora. Ostatní top distributoři mají totiž své sklady mimo hlavní město. Jako poslední ho nedávno přesunula Tech Data Distribution. Intenzivněji by se měla rozvíjet i spolupráce se slovenským Asbisem.

„Chci, aby Asbis přestal být pro většinu dealerů neznámá firma. Každý zákazník by měl za firmou Asbis vidět svého konkrétního obchodníka, portfolio produktů, možnosti a výhody které mu obchod s naší firmou přináší nebo může přinést. Chceme být pro zákazníka „uživatelsky příjemní" v oblasti komunikace, dostupnosti, flexibility a jednoduchosti procesů. Chceme nadále rozšiřovat portfolio značek v oblastech, kde zcela nepokrýváme potřeby našich zákazníků," shrnul své plány Jaroslav Brandejský pro ChannelWorld.Komentáře