Jan Mazal zástupcem šéfredaktora ChannelWorldu

ChannelWorld vítá novou posilu ve svém týmu! Na pozici zástupce šéfredaktora nastupuje Jan Mazal, který podpoří vedení online i tištěné verze zpravodajsví pro resellery a VAR.

Jan Mazal zástupcem šéfredaktora ChannelWorlduOd 1. října nastupuje na pozici zástupce šéfredaktora projektu ChannelWorld Jan Mazal. Do vydavatelství IDG přechází z výzkumné agentury specializované především na oblast médií, kde řídil komunikační a další PR aktivity. Na projektech IDG spolupracuje externě již několik let. V těsné spolupráci s šéfredaktorem Tomášem Punarem nyní posílí redakční tým projektu s cílem podpořit další plánovaný rozvoj B2B projektu.

Klademe si za cíl poskytovat důvěryhodné a ověřené informace cílené na prodejce, dodavatele služeb a IT profesionály na českém a slovenském distribučním trhu. Věřím, že Honzovo studium ekonomické žurnalistiky na VŠE v Praze i jeho dlouhodobá spolupráce s IDG a orientace na IT trhu přispěje k dalšímu zkvalitnění obsahu projektu a zavedení nových služeb pro naše čtenáře,“ komentuje nástup nového kolegy Tomáš Punar.

Tomáš se svým týmem dokázal za dobu svého působení projekt ChannelWorld nastartovat a posunout ho na pozici nejsledovanějšího zdroje pro resellery IT a spotřební elektroniky. Jsem rád, že budu moci posílit stávající pozici projektu a rozvíjet další aktivity jak v online verzi, tak v tištěných speciálech,“ dodává nově nastupující zástupce šéfredaktora, Jan Mazal.

Mezi záliby Jana Mazala patří kromě informačních technologií také fotografování, cestování, četba a sport. Z autorů si oblíbil Milana Kunderu a ze sportů cokoliv, co ho zvedne z kancelářské židle.

Za ChannelWorld přejeme Honzovi, aby vás jeho texty bavily a přinášely vám co nejvíce nových obchodních příležitostí, které se podaří uskutečnit.

Zdroj: ChannelWorldKomentáře