Jak partneři divize HP společnosti Avnet našli ve víně pravdu

Divize HP společnosti Avnet, distributora informačních technologií a služeb s přidanou hodnotou, uspořádala i letos pro své obchodní partnery netradiční setkání.ávštěvníci z řad obchodních partnerů i zástupci dodavatele měli možnost navštívit řadu prezentací představujících jak novinky z produkce HP, tak cenné prodejní rady. Po nasbírání vědomostí o prodeji HP řešení si své znalosti partneři vyzkoušeli i ve vinném kvízu.

Avnet HP Solution Day 2011V hotelovém domě Vinař se první květnovou středu konalo partnerské setkání s názvem Avnet HP Solution Day. Návštěvníci z řad obchodních partnerů i zástupci dodavatele měli možnost navštívit řadu prezentací představujících jak novinky z produkce HP, tak cenné prodejní rady.

Po oficiální části zakončené společnou večeří, se účastníci rozdělili do několika týmů a ve starém sklepení prověřili své vědomosti při vinném kvízu i chuťové buňky při ochutnávání pokladů z přilehlé vinice. Ani milovníci hokeje nezůstali zkrátka a možná i díky jejich mohutnému podporování se náš tým ve skupinovém utkání dostal přes obávané Finy.

Následná zábava se až do pozdních večerních hodin nesla v duchu nevázané konverzace s místním sommeliérem i objevování tajů dalších místních vín.

Zdroj: Avnet
Galerie
Komentáře