Intelek vás zve na workshopy Signamax

Zajímá vás problematika networkingu? Intelek, distriutor s přidanou hodnotou, vám během května v pěti městech představí novinky v oblasti aktivních a pasivních prvků. Kromě informací a praktických ukázek můžete získat užitečný dárek. Účast je zdarma. Jak se registrovat?Intelek, distributor s přidanou hodnotou, je výrobcem značky SignamaxHned v pěti městěch se můžete vždy od 9.00 do 16.00 seznámit s novými produkty Signamaxu. Zástupci Intelku představí novou řadu routerů, high-endovou řadu L2 a L3 switchů a novinky v oblasti zařízení pro průmyslový Ethernet. Trendy, funkce, srovnání parametrů, praktické ukázky konfigurací i příklady možností využití můžete poznat během jediného dne.

V segmentu bezdrátů proběhne demonstrace 4. generace Wi-Fi technologií na příkladu výrobce Extricom. Těšit se můžete na ukázky reálné konfigurace s měřením parametrů či na mobilní VoIP telefonií. Distributor vás dále předvede nový PtP spoj na 5GHz Mirue Duo 5. To vše včetně praktických ukázek nastavení přímo ve spolupráci s výrobcem zařízení.

Pro vaše zákazníky z menších firem či domácí uživatele má Intelek připravenou designovou značku Tendu a její řešení v oblasti 802.11n Draft 2.0.

Akce jsou určeny primárně resellerům aktivních síťových prvků včetně WLAN, VoIP a IPTV.

Zastávky workshopů jsou následující:

19.5. v Praze
20.5. v Chlumci
21.5. v Českých Budějovicích
26.5. v Ostravě
27.5. v Brně

Konkrétní adresy naleznete také v našem přehledu Partnerských akcí a seminářů nebo na stránkách distributora tady. Registrační formulář můžete vyplnit zde.Komentáře