Ignum snižuje obratové limity partnerských programů

Společnost Ignum, registrátor domén, snížila výši obratu potřebnou pro získání výhodnějších cen pro partnery - subregistrátory. Jak jsou stanoveny nové limity a kterých cenových programů se týkají?Ignum snižuje obratové limity partnerských programůPartnerské ceníky v rámci portálu Domena.cz, který provozuje společnost Ignum, jsou nyní přístupnější.

Na ceny v rámci programu Premium Partner nyní lépe dosáhnou také menší reselleři, jelikož povinný roční obrat za nákup domén a další doménové služby klesl ze 75 tis. Kč na 50 tis. Kč s DPH. Pro ceny v Partnerském ceníku je nutné přesáhnout celkové částky daňových dokladů 12 tis. Kč s DPH. Na nejnižší úroveň slev tzv. Množstevní slevy dosáhnou partneři při nákupu služeb nad 3 tis. Kč s DPH za posledních 12 měsíců.

Pokud partner nedosahuje stanovených limitů pro zvýhodněné ceny, může je získat zakoupením kreditu pro pozdější úhradu objednávaných služeb. Na zaslané finanční prostředky bude vystaven daňový doklad, který bude do celkového obratu započítán.

Aktuální parametry jednotlivých cenových programů najdete na serveru Domena.cz.

Zdroj: IgnumKomentáře